У місті зведуть водноспортивний комплекс за 140 млн грн.

 

Цьогоріч у Коломиї має розпочатися будівництво водноспортивного комплексу вартістю 140 млн грн. Більшу частину грошей – 130 млн – виділять з фонду регіонального розвитку, інформує Дзеркало Коломиї.

 

Комплекс, що будуватимуть на Співочому полі, має складатися з двох 25-метрових басейнів на шість доріжок, залів для боротьби і боксу, тренажерного залу, універсального ігрового залу з трибунами для глядачів, чотирьох закритих хардових тенісних кортів, гребного залу для байдарок і каное, малого басейну для навчання дітей плаванню та конференц-залу.

 

Загальна площа території – 1,25 га, з них 0,61 га – земля власності міста під старим басейном, а 0,64 га – земля в оренді фірми «ЮМАС». Фірма погодилася передати свою земельну ділянку для зведення водноспортивного комплексу, тим паче, що вона має «спортивнее» цільове призначення.

 

Повна вартість проекту – 140 млн грн, 130 із них виділить з фонду регіонального розвитку держава. Цьогоріч йдеться про 45 млн.

 

Ще 10% необхідних коштів має надійти з міського бджету.

 

Проект розрахований на два роки, тому в міському бюджеті 2017-го на це буде закладено 4,5 млн грн.

 

Роботи з проектування самого комплексу проводить київська фірма «АТМ».

 

Як розповів заступник міського голови із земельних питань Олег Дячук, водноспортивний комплекс планують будувати в дві черги.

 

«Перша черга – це два 25-метрові басейни та зали для боротьби і боксу. Друга черга – тренажерний зал, тенісні корти і т. д. Це заплановано для того, щоби можна було раніше ввести в експлуатацію басейни і щоби мешканці змогли раніше цим користуватися», – зазначив Олег Дячук.

01.05.2017