Принаймні таку пропозицію президент-елект Дональд Трамп зробив генерал-лейтенантові армії США у відставці Майклові Флінну.

 

 

Як повідомляє видання New York Times з покликом на інформацію від радників Дональда Трампа, поки що невідомо, чи прийняв генерал Флінн цю пропозицію.

 

Нагадаємо, що в 2012-2014 роках Флінн очолював розвідувальне управління Міністерства оборони США. Він стверджує, що його змусили піти у відставку з цієї посади через його надто жорсткі погляди на радикальний ісламізм і загрози джихадизму для глобальної безпеки.

 

З лютого до листопада цього року генерал-лейтенант був одним з радників Трампа, допоки проходила виборча кампанія. Для призначення радника президентові-електу не потрібно заручатися підтримкою Конгресу.

 

Минулого року Флінн відвідав святкову вечерю в Москві з нагоди 10-річчя російського міжнародного держканалу RT, раніше відомого як Russia Today, чим сильно здивував американський істеблішмент. Як повідомляли ЗМІ, на цьому заході екс-глава розвідки Пентагону перебував поруч з головним редактором телеканалу Маргаритою Симонян і неподалік від російського президента Володимира Путіна.

 

Пізніше, в інтерв'ю RT Флінн заявив, що США і Росія повинні працювати разом, аби вирішити проблему громадянської війни в Сирії і впоратися з тероризмом.

 

Крім того, Флінн заявляв, що війна в Іраку, яку розпочав у 2003 році президент Джордж Буш, була помилкою і врешті призвела до активного розвитку там терористичних груп.

18.11.2016