Член комісії з переатестації поліцейських Львівщини, журналіст та громадський активіст Вікторія Балицька розповіла, що усі 3 комісії припинили свою роботу на невизначений час через два судові позови – один від правоохоронця, який не хоче, аби результати співбесіди скасовували і він проходив її знову, а другий – від представника громадськості Людмили Роюк, яку перевели з однієї комісію в іншу.

 

Про це Вікторія Балицька написала на своїй сторінці в мережі Facebook.

 

За її словами, під час засідання комісії прийшли нардеп Андрій Антонищак та член комісії Людмила Роюк, які повідомили, що засідання нелегітимне.

 

 

«Далі дізнаємося, що депутати (там ще були нардепи Мусій і Матківський) поїхали в Нацполіцію вести якісь переговори. Згодом нам повідомляють, що на сьогодні атестація завершена. Всі по домах. І ми, і правоохоронці. Занавєс.
Згодом зясовується, що робота комісій зупинена бо є якісь два судових позови. Один поданий в п’ятницю одним із поліцейських стосовно відміни результатів співбесіди. Тобто хтось проти щоб його результати були скасовані. Інформація про цей позов станом на зараз не підтвердилася. Другий судовий позов поданий сьогодні (не розумію коли, бо о 9:00 позивач була в рекрутинговому центрі) Людмилою Роюк стосовно того, що її безпідставно перевели з 1-ї комісії в 3-тю», – ідеться в дописі.

 

«Достеменно на сьогодні, думаю, ніхто (ні співробітники МВС, ні Нацполіції, ні ICІTAP, ні тим більше члени комісій від громадськості) не може спрогнозувати наслідків. Якщо є судовий позов, то весь процес атестації правоохоронців Львівщини може бути зупинений на невизначений термін. Це може бути два місяці, пів року і т.д. Тобто у підвішеному стані буде чимало людей. А в цілому рівень організації атестаційного процесу Нацполіцією та ICITAP не витримує жодної критики! Байдужість і зневага до людей! Усі організаційні заходи здійснюються на рівні Києва», – додала Вікторія Балицька.

 

Як повідомляв Z, минулого разу роботу атестаційної комісії припинили через технічну помилку.

05.07.2016