Влада скасувала День міста.

У Старому Самборі на Львівщині міський голова Ігор Трухим заявив про скасування масових урочистих святкувань з нагоди Дня міста, пише Гал-Інфо.

 

«Зараз не час для святкувань. У зв’язку з напруженою ситуацією в державі, коли ворог зазіхає на нашу незалежність, територіальну цілісність та суверенітет, вперто не визнає наше право на існування як нації зі своєю мовою, історією, звичаями та традиціями. Всі сили та молитви українського народу спрямовані на захист своєї землі. Тож масових урочистих заходів з нагоди святкування Дня міста на даний час не передбачається. Адже багато наших містян воюють на передніх рубежах і не бояться заглядати смерті в очі. Багато старосамбірчан надають посильну допомогу на фронт, таким чином по шматочку будуючи  перемогу над імперією зла.

 

Ще святкуватиме наша земля і наше місто, коли вдасться прогнати окупанта і стати господарями на своїй землі. У випадку стабілізації ситуації на сході країни адміністрація  міської ради розглядає можливість проведення святкування з нагоди Дня міста разом з іншими державними святами, які ще попереду», – пояснив позицію влади Ігор Трухим.

 

Разом з тим, він привітав містян та побажав їм мирного неба і незгасимої віри у перемогу.

23.05.2016