Поліція оголосила в розшук підозрюваних у вбивстві Тараса Познякова.

Громадянин Росії Луан Кінгісепп та мешканець Чернівців Дмитро Голуб оголошені у державний розшук за підозрою в умисному вбивстві 25-річного львів’янина Тараса Познякова, який зник дорогою до Києва ще 4 квітня. Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції у Київській області.

 

«Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за п.6 ч.2 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України по факту безвісти зниклого жителя Львова 25-річного Тараса Познякова,  правоохоронці встановили 2-х підозрюваних осіб. Ними виявилися 36-річний Дмитро Голуб, житель Чернівців, та 25-річний Луан Кінгісепп, громадянин Росії, мешканець Макіївки, які оголошені у державний розшук», – ідеться у повідомленні.

 

Встановлено, що 4 квітня Тарас Позняков на власному авто «Ауді А-6» виїхав зі Львова до столиці. По дорозі погодився підвезти до Києва двох осіб, які представилися учасниками АТО, але до міста він не доїхав і зник разом зі своїм автомобілем.  Наразі його місцеперебування невідоме.

 

У поліції вважають, що вбивство могло бути скоєне з метою заволодіння автомобілем Ауді А-6, що належить Тарасові Познякову.

 

«Розшукувані особи можуть переховуватись у зоні АТО. Вони добре володіють вогнепальною і холодною зброєю, навиками рукопашного бою, можуть бути озброєними та небезпечними.

 

Всіх, кому відоме місцеперебування підозрюваних осіб, просимо повідомляти за номерами телефонів: (044) 271-63-64, (044) 271-60-02, 097-225-60-90, або 102. Грошова винагорода та анонімність гарантуються», – сказали в поліції, додавши, що Дмитро Голуб раніше оголошений в розшук за пограбування.

09.05.2016