«Штраус-бал» у Львівській опері

Львівська національна опера запрошує на нову новорічну програму «Штраус-бал»

 

В останні дні року Львівська національна опера дивуватиме глядачів особливою прем’єрою – ексклюзивною концертною програмою «Штраус-бал». Святкові концерти на головній сцені театру відбуватимуться 30, 31 грудня та, вже у новому році, 14 січня. Початок о 18:00.

 

 

Переступивши поріг театру, глядачі концертної програми «Штраус-бал» одразу ж зможуть поринути у магічну атмосферу: фоє Львівської національної опери стане майданчиком для танців та веселощів. Також у ціну квитка буде входити спеціальний сюрприз, який додасть загадковості дрес-коду відвідувачів. 

 

Основне дійство відбуватиметься на сцені, де у виконанні оркестру театру прозвучать найвідоміші твори танцювальної музики династії австрійських композиторів Йоганна Штрауса та його синів – Йоганна та Йозефа. Їхні польки, вальси, марші та фрагменти з оперет були найбільш виконуваною танцювальною музикою на межі ХІХ-ХХ століть.

 

Про музичні несподіванки концерту розповів диригент програми Іван Чередніченко: «Музиканти оркестру дозволять собі пожартувати, і для цього їм знадобляться також геть незвичні музичні інструменти як от гудок, ковадло і кілька пістолів». Вражатимуть і чарівні солістки Львівської національної опери – сопрано Анастасія Корнутяк, Дарина Литовченко та Маріанна Цвєтінська, які виконуватимуть найбільш віртуозні й святкові номери з класики оперної музики.

 

Танці у виконанні артистів балету стануть окрасою програми не лише на сцені, а й у фоє театру. Балетмейстери-постановники – Артем Шошин і Сергій Наєнко.

 

«Ввійшовши до театру, ви поринете у святкову гру. Ми просимо подбати про вечірній дрес-код, щоб дарувати святковий настрій одне одному», – наголошує режисер дійства, генеральний директор-художній керівник Львівської опери Василь Вовкун. І додає: «Після концерту ви зможете залишитися ще на годину, щоб потанцювати та насолодитися святковою атмосферою театру».

 

Промовідео новорічної концертної програми «Штраус-бал» тут.

29.12.2021