У Львівській філармонії виступить зірка світової оперної сцени Людмила Монастирська.

 

Новий концертний сезон у Львівській національній філармонії розпочнеться у суботу, 28 серпня. Відкриє його всесвітньо відома оперна співачка Людмила Монастирська, яка виступить з Академічним симфонічним оркестром філармонії під дириґуванням Сергія Хоровця, повідомила пресслужба Львівської національної філармонії ім. Мирослава Скорика.

 

 

«Людмилу Монастирську часто порівнюють із Соломією Крушельницькою та Монсеррат Кабальє. Та насправді вона не потребує порівнянь, адже зуміла підкорити оперний музичний Еверест: «Ла Скала» в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, «Метрополітен-опера» у Нью-Йорку, Мюнхені, Берліні, Відні та інших містах. Також виступала на оперних сценах Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Італії, Норвегії, Великої Британії, Австрії, Нідерландів. – зазначили організатори.

 

Людмила Монастирська є однією із найпотужніших солісток світової сцени, володарка унікального за своєю красою лірико-драматичного сопрано. Її ще називають «королевою нюансу» та «королевою піанісимо». Прима Національної опери України, народна артистка Українки, лауреатка Національної премії України ім. Т. Шевченка, у 2015 році співачка була номінована на престижну міжнародну премію «The International Opera Awards».

 

 

Цікаво, що на думку кастинг-директора Метрополітен-опера, Людмила Монастирська визнана кращою Аїдою за останні 50 років.

 

У творчій кар’єрі Людмила Монастирська співпрацювала із найуспішнішими дириґентами сучасності – Антоніо Паппано, Густаво Дудамелем, Крістіан Тілеманном, Фабіо Луїзі, Сімоне Янг та ін. Голос Людмили Монастирської звучав у дуетах із Пласідо Домінго, Дмитром Хворостовським, Ольгою Бородіною, Роберто Аланья, Йонасом Кауфманом, Саймоном Кінлісайтом.

 

 

У суботу, 28 серпня, о 19:00 цю унікальну виконавицю зможуть почути у Львові на відкритті 119-го концертного сезону Львівської національної філармонії! У програмі події GALA OPERA звучатимуть перлини світової опери – номери з опер Белліні, Верді, Пуччіні, а також обробки українських народних пісень. Детальна інформація про подію та квитки за посиланням.

 

Фото philharmonia.lviv.ua, musicseasons.org

25.08.2021