Михайло Глуховський

Більше 100 тисяч людей на Євромайдані у Києві – неочікувано багато як на країну з «апатичним» народом, який після «помаранчевого розчарування» ще довго не мав би зважуватися на масовий протест. Однак зважився. Учорашній Київ вже дуже нагадував Помаранчеву революцію. Але наразі лише нагадував, бо питання про довготривалість акції протесту, яку зі сцени оголосили безстроковою, залишається відкритим.
25.11.13 | Київ |
Юридично оформлене рішення уряду не підписувати договір про Асоціацію з ЄС детонувало акціями протесту. У Києві журналісти та громадські активісти через соціальні мережі зібрали за два дні кілька тисяч прихильників європейського майбутнього України. Мета – показати, що ми є. Але другий вечір протестів ледь не перетворився на «маски-шоу» за участю комунальників і правоохоронців.    
23.11.13 | Київ |
Заборонити не можна залишити в спокої. Як у тій байці — де собі хочете, там і ставте кому. Ще в понеділок російська санітарна служба заборонила ввезення кондитерської продукції української корпорації «Рошен» на територію РФ. А митниця сусідньої держави й далі пропускає українську продукцію на свою територію. Там кажуть, що не отримували жодних письмових розпоряджень щодо лєґумін виробництва фабрик Петра Порошенка.  
Молдаванин з походження, «реґіонал» Михайло Охендовський — новий голова Центральної виборчої комісії України. Несподіванка? Аніскільки!
11.07.13 | Київ |
Не минає й тижня, як парламентська фракція «Батьківщина» тішить ворогів заявами своїх депутатів про вихід у вільне плавання в позафракційному просторі. Останніми про таке рішення оголосили двоє — Володимир Купчак та В'ячеслав Кутовий. «Партійні вожді зрадили ідеали опозиції і саму Юлію Тимошенко», — прокричали вони і гучно грюкнули дверима. Щобільше, ці опозиціонери до опозиції закликали піти за їх слідами (вийти з фракції) решту екс-колеґ і створити в межах парламенту нове об'єднання.  
11.06.13 | Київ |
Дочасні вибори на 117 округах України відбулися демократично. Ну, це якщо не зважати на те, що до дільниць дійшло часом лише 20% виборців, і відкинути, як звикле, поодинокі випадки «каруселей», вкидання бюлетенів та банального мордобою. Втішає хіба той факт, що в цій країні хтось ще намагається грати тонко — соціологи помітили нову технологію, яку, ймовірно, тестують до важливіших виборів 2015 року.  
04.06.13 | Україна |
«Те, що сказав Андрєєв, — це і є основа підходів РФ і до кримських татар, і до України в цілому», — заявив «Z» досвідчений дипломат, екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко. «А я би звернув увагу на те, як відреагував Кремль.