Сімферополь

Якщо його справу переведуть для розгляду по суті в суд Красноперекопська, він гадає, що просто не переживе етапування.
Еміля Курбедінова звинувачували в популяризації екстремістської символіки в соцмережах п'ятирічної давнини.
Чоловік підпалив себе під час протесту проти забудови кримського кварталу російською адміністрацією. Ватан Карабаш одружений, виховує трьох дітей.
  Верховний суд окупаційної адміністрації Криму засудив фіґуранта "справи українських диверсантів" Андрія Захтея до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму і штрафу 220 тисяч рублів (близько 105 тисяч гривень).   Про це повідомляє видання "Крим.Реалії".  
  Після затримань кримських татар у Сімферополі на 83-му році життя померла ветеран кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка.   Про це повідомляє видання Крим. Реалії.      Раніше місцеві медії писали, що в момент затримання групи кримськотатарських активістів у центрі Сімферополя стало зле літній жінці, її вивезла з місця подій "швидка".  
  Сімферопольський суд окупаційної адміністрації Криму у середу, 27 вересня, присудив одному з лідерів кримськотатарського національного руху Ільмі Умерову покарання у вигляді двох років колонії-поселення.   Про це повідомляє видання Крим. Реалії.  
  Український журналіст із Криму Микола Семена каже, що планує подавати апеляцію на російський вирок, котрий становить 2,5 роки умовного ув'язнення з випробувальним терміном 3 роки, і не вважає умовне "відтерміноване" поневолення перемогою.   Про це Семена сказав у інтерв'ю виданню "Главком".  
  Залізничний суд Сімферополя, котрий здійснює суд від імені окупаційної адміністрації анексованого Криму, в п'ятницю, 22 вересня, оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені: два з половиною роки умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.   Про це повідомляє видання Крим. Реалії.  
  Кримчанин Ренат Параламов, якого напередодні, 13 вересня, вивезли в невідомому напрямку люди в масках і без розпізнавальних знаків після обшуку в його будинку, вийшов на зв'язок з родичами.   Про це повідомляє видання Крим. Реалії.   Згідно з інформацією адвоката Еміля Курбедінова, Параламов перебуває на автовокзалі Сімферополя.  
  Верховний суд окупаційної адміністрації Криму засудив до 8 років колонії загального режиму одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.   Про це повідомляє Крим.Реалії.    Адвокат Микола Полозов заявив про намір оскаржити вирок.