Львів-Київ

Роман Ващук та Джудіт Гоф вважають ухвалу депутатів дискримінаційною.
Самого львівського бізнесмена, якого підозрюють у скоєнні смертельної аварії, що сталася рік тому, оголошено в розшук.
У Міністерстві юстиції пояснили, що інвестор має заробляти, аби збудувати у Львові новий СІЗО. У міськраді не підтримують ідеї торгово-розважального комплексу в історичній будівлі.
Музичний супровід ток-шоу – особливий джаз. Він тут на своєму місці – як музичне втілення мистецтва імпровізації і відкритої розмови.
Це довге очікування, передсмак свята. І врешті хвилююча зустріч на головній фестивальній сцені ім. Едді Рознера.
Цьогорічний фестиваль відзначений безсумнівним проривом українських музикантів, який хотілося б вважати водночас анонсуванням позитивної динаміки.
Заволодіти уввагою публіки на відкритих майданчиках – окреме вміння, яким не всі музиканти, навіть екстра-класу, можуть похвалитися.
В радянські часи мандри основної маси мешканців України Україною обмежувались переважно маршрутом рідне місто-море, часом якийсь місцевий санаторій, один раз годилося побувати в столиці. Решту регіонів відвідували хіба тільки якщо мали там десь родину. Лише окремі ентузіасти, переважно творча чи технічна інтелігенція, шукали романтики в походах  в гори (Карпати) чи на байдарках (по Дністру). Їздити ж містами-містечками-селами якось було не прийнято. Шкільна ж програма з географії що тоді, що тепер геть відірвана від нашої реальної, на щодень, приватної географії.
15.05.18 | Львів-Київ |
  Міністерство культури України оголосило конкурс на посаду генерального директора-художнього керівника Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької, що у Львові.   Документи на участь у конкурсі приймають з 11 квітня до 10 травня включно.  
13.04.18 | Львів-Київ |