Неможливо забути той сонячний день, проведений у Ліоні, те відчуття радості, що протягом двох місяців напередодні поїздки мотивувало готуватися до оперного фестивалю, котрий відкривав прекрасні шанси для українських співаків.
01.04.20 | Ліон | Штука
  Львівський бізнесмен Петро Димінський, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, поскаржився в Інтерпол, щоб його не оголошували у розшук, повідомив директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, пише УП.
24.01.18 | Ліон |
  Футбольна збірна України знову програла з рахунком 0:2 на чемпіонаті Європи у Франції – цього разу поступившись Північній Ірландії, котра перед початком турніру трактувалася як аутсайдер групи C.   Ірландці відкрили рахунок у другому таймі: на 49-й хвилині відзначився МакОлі. Українська збірна напосідала на ворота суперників, утім так і не створила доброї нагоди для ураження воротарської рамки. На 96-й хвилині, скориставшись контратакою, рахунок подвоїв МакГінн.