Збірна України поступилася Північній Ірландії – 0:2.

Футбольна збірна України знову програла з рахунком 0:2 на чемпіонаті Європи у Франції – цього разу поступившись Північній Ірландії, котра перед початком турніру трактувалася як аутсайдер групи C.

Ірландці відкрили рахунок у другому таймі: на 49-й хвилині відзначився МакОлі. Українська збірна напосідала на ворота суперників, утім так і не створила доброї нагоди для ураження воротарської рамки. На 96-й хвилині, скориставшись контратакою, рахунок подвоїв МакГінн.

Станом на друге коло матчів збірна України має в своєму баласті найбільше пропущених голів з-поміж усіх інших команд. А після того, як у паралельному матчі групи C поляки ремісували з німцями, команда Михайла Фоменка "забронювала" собі останнє місце в квартеті: навіть якщо в останній грі переможемо Польщу й отримаємо за перемогу 3 очки, а Ірландія програє Німеччині – будемо нижче за ірландців через поразку в "очному" матчі.

Збірна України – перша команда, що втратила теоретичні шанси на стадію плей-оф Євро-2016.