Київ-Львів

Садовий оскаржуватиме рішення в апеляційному суді
Він пояснює, що не захотів отримувати нагороду разом з колишнім головою УПЦ КП Філаретом, який, на його думку, чинить непокору ПЦУ.
Чоловік підсилав до митників людей з грошима і планував збирати данину з тих, хто погодився би на хабар.
Про це повідомив його колега, нардеп від Опозиційного блоку Євген Мураєв.
Продавали ікони, які написали відомі українки на ґонті під керівництвом іконописця та волонтера Льва Скопа.
Це режисер Театру ім. Леся Курбаса Іван Уривський і композитор Львівської філармонії Назар Скрипник.
«Митники, працівники прикордонної служби мають все для того, аби робити країну багатшою, а не виконувати функції, аби в країну "щось" заїжджало», – заявив урядовець.
Ідеться про справу про підміну двигунів вживаними і, як наслідок, розтрату коштів у розмірі понад 28 млн грн.
  Солом’янський районний суд Києва продовжив директорові Львівського бронетанкового заводу Романові Тимківу запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення 2 млн грн застави до 5 травня 2018 року, передає УНН.   Згідно з рішенням суду, Роман Тимків, який раніше вніс заставу, зобов’язаний носити електронний браслет та здати на зберігання паспорти для виїзду за кордон.  
20.03.18 | Київ-Львів |
  Детективи НАБУ повідомили про завершення досудового розслідування посадовцям Збройних сил України та ДП «Львівський бронетанковий завод», підозрюваним у розтраті коштів під час закупівлі двигунів для потреб ЗСУ.   Про це поінформували в прес-службі НАБУ.   Відтак, 3 березня 2018 року підозрюваним та їхнім захисникам відкрито матеріали досудового розслідування для ознайомлення.  
15.03.18 | Київ-Львів |