У Тернополі представили нового очільника обласної прокуратури.


Заступник Генерального прокурора, головний військовий прокурор України Віктор Чумак сьогодні представив у Тернополі нового очільника обласної прокуратури. Цю посаду обійняв 34-річний Петро Бойко, який раніше працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України, – повідомляє сайт «Тернополяни».

 

 

«Хочу представити нового прокурора в Тернопільській області – Бойка Петра Григоровича, – зазначив Віктор Чумак. – Ми його знаємо з роботи у Чернівцях. Був чернівецьким гарнізонним прокурором. Продемонстрував дуже хороші результати роботи та показники власної діяльності, тому на цю посаду рекомендували саме його. Сподіваємося, що тут, у Тернопільській області, Петро Бойко покаже себе з якнайкращого боку», – сказав під час представлення Віктор Чумак.

 

 

Петро Бойко подякував керівництву Офісу Генерального прокурора за наданий йому вотум довіри й запевнив, що виправдає її. «Для мене це – питання принципу. На кожній посаді, яку я проходив, а проходив я посади із самих низів, для мене принциповою була робота, яка не може йти врозріз із будь-якими питаннями, інтересами», – заявив він.

 

Усі фото: ternopoliany.te.ua

 

Серед пріоритетів своєї діяльності новий керівник прокуратури Тернопільщини назвав ефективну координацію правоохоронних органів, а також зазначив, що зосереджуватиме всі свої зусилля на підвищенні рівня законності та правопорядку в області.

 

03.01.2020