Прага 10 cїчня. Прийшло до великих ексцесів в часї похоронів одного вояка піхоти, котрого убито в невияснений дотепер спосіб також в пору уличних забурень. Поліція арештувала три особи. — Одвічальний редактор Neodvislost-и засуджений по тайній poзпpaві на 8-місячний арешт.
Рєка 10 cїчня. В соймі истрійскім ще дотепер не брала участи славяньска меншість за-для того, що їй не подобає ся правительственний комісар Елюшеґ. Доперва по-завчера явила ся першій раз і засїданє сойму відбуло ся.
Рим 10 сїчня. Забуреня ширять ся дальше. Дневники говорять, що правительство має докази, мов би де Феліче задумував запалити ворохобню в цїлій державі.
Петербург 10 сїчня. Міністерство війни внесло до сенату проєкт, щоби від падолиста с. р. укінчені ученики ґімназіяльні відбували службу войскову безусловно ще перед вступленєм на університет.
Дѣло
10.01.1894