Колір 2019 року:  «живий корал» як внутрішня потреба в оптимізмі.

 

Найавторитетніший у світі Інститут кольору Pantone на наступний рік вибрав колір року: Pantone 16-1546 «Living Coral», «живий корал», колір морських рифів і заходу сонця, колір милого життя.

 

 

Чи може колір бути товариським? Лорі Прессман, віце-президент компанії, вважає цей насичений помаранчевий  в основі з золотистим відтінком колір не тільки теплим і гостинним, а й універсальним і життєствердним. Він тонізує м'яким лезом більше, ніж, скажімо, його пастельні і неонові кузени.

 

"Серед усього того, що відбувається нині, ми шукаємо ці олюднювальні якості, бо бачимо, що онлайн-життя багато речей просто дегуманізує, — пояснює Прессман. — Ми дивимося на ті кольори, які приносять свіжість, комфорт і близькість, які просто нас змушують себе добре чути. Він не є надто важким. Цей колір полегшує нашу запрацьованість за останнє десятиліття, наш страх нестабільності, екологічного хаосу і підйому соцмереж, де домінує насичений колір. «Живий корал» освіжає, але м'яко, він в міру яскравий і привабливий. Він приймає нас у свої теплі і турботливі обійми, що дають комфорт і допомагають триматися на плаву в нашому мінливому світі. Товариський і енергійний привабливий характер цього кольору заохочує безтурботну діяльність. Символізуючи нашу вроджену потребу в оптимізмі і пошуку радості, Pantone 16-1546 уособлює наше прагнення до грайливого самовираження."

 

Pantone є комерційним підприємством, яке прогнозує колірні тенденції, аналізує психологію кольору та консультує компанії з питань кольору для упаковки товару і бренду. Свої товари компанія продає, але майже 20 років вибір кольорів року є безкоштовним і корисною маркетинговою стратегією.

 

Нагадаємо, що кольором поточного 2018 року є "різко провокаційний і продуманий" фіолетовий відтінок, Pantone18-3838 Ultra Violet, що має нам повідомляти про оригінальність, винахідливість і творче мислення, вказувати майбутнє. 

 

 

 

06.12.2018