Оголосили конкурс на посаду гендиректора Львівської опери

 

Міністерство культури України відповідно до Законів України «Про культуру», «Про театри і театральну справу» оголосило конкурс на посаду генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Про це повідомляється на сайті міністерства.

 

Документи на участь у конкурсі приймаються з 11 січня до 10 лютого.

 

Міністерство культури України розпочинає формування конкурсної комісії  з 12 січня. 

 

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

 

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

До участі у конкурсі не допускаються особи, які визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена; мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькими особами або членом сім’ї  керівників органу управління.

 

З детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті міністерства.

 

 

12.01.2017