Позафракційний народний депутат Олег Мусій відмовився повертатися до фракції Блоку Петра Порошенка.
"Я таку пропозицію не розглядаю. Пропозиції лунають з різних сторін – і в "Народний фронт" можна вступати, і в БПП повертатися. "Народний контроль" і я особисто прийняли рішення, що ми не будемо входити у жодні наявні політичні фракції", – сказав Мусій у коментарі "РБК-Україна".
Між тим, позафракційний депутат Сергій Рудик (екс-член ВО "Свобода") не дав однозначної відповіді на питання щодо можливого вступу до БПП.
Тим часом народні депутати Віктор Кривенко і Павло Кишкар (обидва входили до "Самопомочі") підтвердили, що з ними провадять інтенсивні переговори щодо приєднання до коаліційних фракцій.
"У нас була ранкова зустріч за участю Ганни Гопко, Остапа Єднака і моєї участі у пана Гройсмана", – сказав Кишкар, за повідомленням "Української правди".
"Найбільша трагедія, яка зараз може бути, – це дострокові вибори. Рішення поки мною не прийняте", – зауважив Кривенко.
Колишня депутатка від "Самопомочі" Ганна Гопко написала на своїй сторінці у Facebook: "Не вступаю в жодну фракцію. Позафракційна".
Як писав "Z", у середу лави БПП поповнила екс-нардеп від "Самопомочі" Ірина Суслова, а у вівторок – екс-учасник "Солідарності" Олег Барна, що його виключили з президентської фракції за збиткування над Яценюком.
Напередодні у Верховній Раді заявляли, що нову парламентську коаліцію можуть сформувати двійко фракцій – БПП і "Народний фронт" – за рахунок приросту в чисельності. "Це не ідеальний варіант, але він цілком можливий. Якщо сьогодні позафракційні депутати вирішать вступити у фракцію БПП, то, звичайно, тоді у нас номінально буде 226", – зазначала народний депутат від "НФ" Вікторія Сюмар.
Станом на ранок середи фракція БПП налічує 139 народних депутатів, а "Народний фронт" – 81. Отже, для створення "двомісної" коаліції бракує шість парламентарів.
30.03.2016