Ще про присуд у процесі Добошиньского — Згублені предмети в трам­ваях — Замісць вінця на домовину — Причіпка до ровера — З львівських новинок — Чудотворний бальсам — Втеча — Напад на поштовий віз — СССР ліквідує консуляти в Афганістані

— Ще про присуд у процесі Добошиньского. Вчора повідомили ми, що інж. Добошиньского засу­дили на 2 роки арешту за зброй­ний напад на Мислениці. Сьогодні реєструємо, який був вердикт ла­ви присяглих. Присяглим постави­ли 10 питань. На них відповіли во­ни в такому відношенні голосів: 1) Чи обв. створив збройний гурт і: доставив зброю: 1 так, 11 ні; 2) Чи обв. оснував гурт, що мав ціл­лю проступок: 4 так, 8 ні; 3) .Чи намовляв ушкодити телєф. прово­ди: 6 так, 6 ні; 4) Чи винуватий, що вдерся до поліційної станиці й забрав зброю: 7 так, 5 ні; 5) Чи винуватий за ушкодження бюро­вих уладжень поліційної станиці: 6 так, 6 ні; 6) Чи намовляв демо­лювати жидівські склепи: 5 так, 7 ні; 7) Чи винуватий за здемо­лювання мешкання старости: 6 так, 6 ні; 8) Чи винуватий за роззбро­єння міського сторожа: 6 так, 6 ні; 9) Чи винуватий, що намовляв підпалити божницю: 5 так, 7 ні; 10) Чи винуватий за збройний спротив поліції: 5 так, 7 ні.
Згублені предмети в трам­ваях. В бюрах дирекції міських трамваїв у Львові при вул. Ву­луцькій 2 можна відібрати пред­мети, згублені в трамваях у часі від 16-го січня до 14-го лютня ц. р. Це є: 14 пар рукавичок, 10 порт­монеток, 4 течки, 4 зарукавки, 4 ключі, 3 вічні пера, 2 парасолі, 2 кальоші, 2 книжки, годинник, брошка, палиця, дреліховий плащ, валізка, футерал з парасоля, па­ста до зубів, молитовник, пляни, паньчохи, щітка до шурування, мішочок з мештами, портфель, шовкові нитки, кухонний ніж, па­сок, рамка від годинника, олівець, берет, кошичок і котелик. У зга­даному часі було тільки шість днів що в них пасажири нічого в трам­ваях не забули.
Замісць вінця на домовину покійного директора Миколи За-ячівського службовики «Народньої Торговлі» зложили сімдесять пять . (75) зол. на цілі »Рідної Школи«.
З львівських новинок. З балькону першого поверха готелю :«Уніон» при вул. Різницька 15. ви­скочив, щоб згинути, 17-літній тор­говельний практикант Чеслав Вітек (зам. при вул. Зибликевича, 5). Він вломив собі руку: і загаль­но потовкся. Його відвезли до лічниці. Ще й ствердили, що Вітек спожив 24 порошків проти болю голови. Причина намаганого са­могубства невідома. — На Ма­рійському Майдані трамвай ч. 10 наїхав на автодорожку; ч. Т. 40298. Таксівка ушкоджена.
Причіпка до ровера. Ст. Древняк з Липівця, повіт Крото­шин, одержав патент на свій ви­нахід, а це на причіпку до рове­ра, що нею можна перевозити пр. баньки з молоком або товари. Цю причіпку в виді коша прикріпля­ється ззаду до ровера при помочі дрючка.
Чудотворний »капуцинський бальсам« не мав нічого спільного з капуцинами. Цими днями викри­ли в Вильні тайну вирібню т. зв. »капуцинського бальсаму«. Це ні­би — як каже етикета — »чудо­творний і незаступимий засіб на всі недуги«. Рекляма каже, що цей »лік« продукують в Кракові, а тим. часом виявилося, що його проду­кують якісь брати Шведери у Виль­ні. Справою занялася прокуратура.
Втеча засуджених на смерть. З вязниці в Ерфурті (Німеччина) втікло 40 засуджених на смерть. За ними гонить погоня.
Напад на поштовий віз. В Люнбріку (Німеччина) трапився зухвалий напад на поштовий тран­спорт грошей. Напасник застрілив шофера поштового самоходу, за­грабив 1.400 марок та втік. Пого­ня не дала висліду.
Большевицька агенція ТАСС по­відомляє, що з днем 1. квітня ц.р. ліквідує уряд СССР усі свої кон­суляти в Афганістані, а уряд Аф­ганістану свої в СССР.
До Еспанії втікли два совітські летуни.

18.02.1938

До теми