Старий Самбір

3 км прикордонної дороги від КПП «Смільниця» до Старого Самбора відремонтують за 2 млн євро. 
  Міського голову Старого Самбора Ігоря Трухима заарештували на два місяці за спробу дати хабар правоохоронцям, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.   Так, учора, 14 грудня, Галицький районний суд Львова обрав Ігорю Трухиму запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у 64 тис. грн.   Також суд відсторонив його від займаної посади на два місяці.  
  Міського голову Старого Самбора (Львівщина) затримали за спробу підкупу працівника обласного управління захисту економіки, повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.   Чоловік пропонував $2 тис. за закриття кримінального провадження у справі про розкрадання бюджетних коштів.  
  Сьогодні, 7 жовтня, у Старому Самборі відкрили другу чергу найпотужнішої в Українських Карпатах вітроелектростанції «Старий Самбір-1». Висота однієї вітроустановки – 119 м, довжина – 56 м. Гарантійний термін роботи – 20 років. Загальна вартість проекту – 20,5 млн євро.   Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.  
У Старому Самборі на Львівщині міський голова Ігор Трухим заявив про скасування масових урочистих святкувань з нагоди Дня міста, пише Гал-Інфо.  
На Львівщині міськрада Старого Самбора попереднього скликання надали земельні ділянки, призначені для учасників АТО, самим депутатам і місцевому прокурору, заявив голова місцевого районного осередку партії УКРОП Віталій Вовчик, передає Zaxid.net.  
Старосамбірська районна рада обрала нового очільника. Ним став депутат від «Нашої України» Орест Бонк. Своє право очолювати депутатський корпус він виборов аж у двох турах.   Вибирали з чотирьох
I.   Батько хотів єму лишити село, і при своїх спосібностях певно був би сего добився, коли б був не так дуже любив своє потомство. Але що любив Гаву без памяти, то й не зумів удержати належної міри в своїй захланности. Кусав, як то кажуть, більше, ніж міг проковтнути. Ну, і подавився, і лишив Гаву без крейцаря.   Вмираючи, сю одну тілько дав єму науку:   — Гаво, коли тобі в життю трафиться дещо доброго, хоч би й що найменше, все кажи: хвала Богу, на початок і се добре!