Мар’яна Вербовська

«Я багато чув про бандерівців і хотів сам їх побачити», — щиросердно заявив хлопчик, який утік з інтернату на Донеччині і врешті потрапив до притулку у Львові. Він — один з тих 37 дітей, яких за час АТО прийняв у себе «заклад для неповнолітніх» на Левандівці.  
19.08.14 | Львів |
У питанні видобутку газу зі сланців Олеської площі Галичина та чинна нині центральна влада обмінялися ляпасами. Спершу (у вівторок, 20 серпня) Івано-Франківська обласна рада відхилила проект Угоди про розподіл продукції з Сhevron. Відтак (у середу, 21 серня) київська влада заявила, що обійдеться і без місцевого самоврядування. Міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький попередив, що Кабмін проведе Угоду з американцями через Верховну Раду.  
Через 20 років Львів буде геть не такий як тепер. Футурологи й демографи обіцяють великі зміни — кажуть, що ми побачимо нове ґлобалізоване місто. Люди в ньому житимуть довше. Інтенсивно народжуватимуть дітей ще тільки кілька наступних років, а відтак малят у місті поступово меншатиме.  Загалом Львів змінить своє студентське обличчя на доросліше — кількість мешканців віком від 16 до 30 років зменшиться на 36%. Натомість кожному третьому львів’янину буде за 60.
23.07.13 | Львів |
Їсти «начинені хімією» харчі ніхто не хоче. Однак їмо. Бо коли йдеться про сільське господарство, то добряче потруїти шкідників, «підсипати», щоби краще росло, зрештою, висіяти насіння генно-модифікованих сортів — це набагато простіше, аніж виростити  продукцію «біо», «еко», «органік».    
08.07.13 | Галичина |