Заліщики

У Заліщиках, що на Тернопільщині, облаштовують мотиваційну відпочинкову зону на березі Дністра.
Переможцем премії Global Teacher Prize Ukraine у 2020 році став вчитель з історії із Заліщиків на Тернопільщині Василь Дяків. Він навчає школярів дебатувати, працювати у команді та збирається записати TED-виступи із учнями.
  У Заліщиках на Тернопіллі вшанували пам’ять загиблих політичних в’язнів, чотири вагони з якими 75 років тому скинули з мосту в Дністер, повідомили в прес-службі Тернопільської облдержадміністрації.   На 75-ті роковини трагедії в Заліщиках провели поминальний захід. Священики відслужили панахиду за убитими, присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до кам’яного хреста, який є пам’ятником в’язням, що загинули влітку 1941 року.  
07.07.16 | Заліщики |
На ділянці розташована лікарня, реконструкцію якої профінансував Дмитро Фірташ.   Як повідомляє видання "Тернополяни", мати Фірташа є власницею майже двох гектарів землі у Нижньому парку у Заліщиках по вулиці Бандери. На ділянці розташований колишній палац баронів Бруницьких, у якому розміщується Заліщицька ЦРЛ.  
07.10.15 | Заліщики |
Коли се пишу, (10. липня) у галицкім Меранї, себ то в Залїщиках, осїнна студїнь; буйний вітер гне тополї до самого долу і об­риває в садах останні, і так нечисленні сего року, недозрілі морелї, які десь не десь на галузках уже починали червонїти ся. На бру­дних улицях не видко нї одного жидика, ста­рі жидівки не сидять на порогах хат перед вонючими ровами, котрими стїкає всяка не­чисть, і не плетуть бездушно панчіх, жиди міркують по брудних хатах, як далї жити на білім сьвітї, — одним словом тихо і мирно у місточку.
15.07.13 | Заліщики |