Вроцлав-Львів

На сцені з’являються актори та читають уривки семи творів. Хоча ні, не читають, а показують міні-вистави. Шанобливе ставлення та любов до літератури робить цю подію такою урочистою, нагадуючи, що на першому плані завжди має бути слово.
Міжнародний фестиваль аудіовізуального мистецтва «Тетраматика» — один з небагатьох мистецьких заходів в Україні, у фокусі якого новітні технології. Цьогоріч програма фестивалю складається з виставок, низки прем’єр проєкту «+ 100» та конференції «Digital Cultures Lviv».
Іменем генерал-хорунжого Армії УНР Марка Безручка у польському місті назвали й урочисто відкрили рондо. Чому саме цим іменем? І чому саме у цьому місті?
Кріс Болдвін знає театр і ззовні, і зсередини. Народився в Британії, працював і керував театрами у Німеччині, Болгарії, зараз живе в Іспанії. Відомий у світі завдяки «Teatro de Creación» і великою кількістю позатеатральних проектів. Його роботи, часто створені у співпраці з місцевими жителями тих регіонів, де він реалізовує свої проекти, призначені для відкритих просторів. Художник задіює і урбаністичне середовище, і промислові зони, і природу...