Ігор Коліушко

Вони зіграли таку сцену, ніби це рішення звалилося на них як сніг на голову. Це насторожує. Реакція була надто награною.
Я багато читав про явище популізму у Франції, Іспанії, Греції, Італії. Зеленського важко назвати навіть популістом… Він нічого не говорить, він нічого не обіцяє – і це знаходить відгук серед виборців.
​   Отримав нещодавно такого листа:   «Новое время для Калиушко И. Б. Уважаемый Игорь Борисович! Журнал Новое время страны ежегодно вручает премию «Люди нового времени». В 2016 году эта премия в номинации «За упорство в подготовке в стране реальных системных изменений» досталась именно Вам. С огромным удовольствием приглашаем Вас получить премию на торжественной церемонии…»    
03.12.16 | |
Робоча група Конституційної комісії вже здецидувалася щодо термінології майбутнього адміністративно-територіального устрою України та його утворень. Місцеве самоврядування здійснюватиметься на трьох рівнях: громада (об'єднання поселень), повіт (об'єднання громад), реґіон (області, Крим, Київ).  
21.05.15 | Львів/Київ |
  Маніфест, цінності і організаційно-фінансові засади діяльності партії. Це те, навколо чого зараз найбільше точиться дискусій в середовищах небайдужих громадян України. Логіка, яку сповідую я в цій діяльності, полягає в наступних тезах: - Ми маємо погану владу. Основними рушіями діяльності нашої влади на сьогодні є: як назавжди закріпитися при владі і як продовжувати збагачуватися. Така ситуація не може задовольняти всіх громадян.
18.02.13 | Львів |