Німецькі комуністи проти невтральности Німеччини.
Комуністична "Rote Fahne" звертаючися проти деклярації німецького уряду в справі невтральности Німеччини в польсько-російській війні заявляє, що ця деклярація є смертельною обидою для комуністичних робітників Німеччини. Німецький пролєтаріят — як твердить "R. F." — небавом ділом виявить свою лучність з большевицькою Росією, мимо усіх заказів през. Еберта.
Ліґа Народів і польсько-російська війна.
Радіо з Льондону доносить: На вчерашнім засіданню Палати громад Роберт Сесіль висказав жаль, що не зверненося скорше до Ліґи Народів о інтервенцію в польсько-російськім спорі. Льойд Джордж заявив, що остання відповідь совітського уряду виказує брак пошановання для Ліґи Народів.
Тешинська справа на конференції амбасадорів.
По донесенням з Парижа конференція амбасадорів радила дальше над тешинською справою, вислухавши передтим реферати політичних і ґeoґрафічних знатоків.
Большевики у Вильні.
Як доносить "Times" з Ковна, треває дальше спір між большевиками і Литовцями о Вильно. Большевики не хочуть покинути міста і під позором військових конечностей створили цивільну владу. Литовці запротестували проти цих заряджень і зі свойого боку не під дають своїх військ під большевицьку команду.
Похід Французів в Сирії.
"Times" доносить, що француський уряд вислав до Еміра Феісуля ультімат із зазивом, аби він визнав мандат Франції над Сирією. Тому, що визначений до відповіди реченець минув, Французи і розпочали похід на Алєппо і Дамаск. Араби заховуються пасивно й не ставлять опору.
Невтральність Болгарії.
З Софії доносять, що болгарський міністер для закордонних справ оголосив ноту, в якій заявляє, що Болгарія бажає остатися невтральною супроти подій, що відбуваються під цю пору в Тракії.
д'Анунчіо не має охоти уступити.
В розмові з представником денника "Джорналє д' Італія" заявив д'Анунчіо, що зовсім не є склонний до уступок і зробить все, аби Рєка і Дальмація дісталися Італії.
Окупація Тракії грецькими військами.
3 Атен доносять, що грецькі війська розпочали окупацію Тракії. При допомозі кольоніяльних француських відділів віднесли вони над Турками значну побіду і зайняли лінію Адріянополя.
Заворушення в Римі.
По донесенням з Риму повстали там оноді заворушення з того приводу, що трамваєві вози прикрашено червоними хоругвами. Наслідком тих заворушень в цілім місті здержано трамваєвий рух.
Ґрупа італійських студентів впала до льокалю соціялістичного часопису "Avantі", в якому знищила машини і річники денника. У відповідь на це вибух ґенеральний страйк робітників. На вулицях Риму прийшло до боротьб.
Громадська думка
26.07.1920