Івано-Франківськ/Київ

  Народний депутат з Івано-Франківщини, член політради партії «Рух нових сил» Юрій Дерев'янко має сплатити близько 62 млн грн податків, аби Генеральна прокуратура закрила справу про можливе ухилення ним від сплати податків, пише УП.  
…непрості панують світом, непрості приходять, як хтось народжується, або щось народжується, і придумують йому життя, оповідають сюжет, оповідь стає причиною, життя — наслідком оповіді, і причиною нової оповіді, яку можна послухати і переповісти. Життя нема без оповіді, бо оповідь є життям, сюжети не закінчуються…   Тарас ПРОХАСЬКО «НепрОсті»  
Про це на вихідні повідомив сам народний депутат і потенційний кандидат на міського голову Івано Франківська Олександр Шевченко.   Причиною виходу із президентської фракції пан Шевченко називає неспівпадіння у поглядах на розвиток держави та політичний процес загалом.   Цієї суботи (12 вересня) Олександр Шевченко узяв участь в з'їзді партії "УКРОП"  
Господь і Церква завжди з народом. У переддень свята – Дня святого Миколая Чудотворця – «Z» поспілкувався з представниками духівницвта щодо подій на Майдані і присутності там Божої благодаті. Миколай вважається покровителем воїнів, водіїв і подорожніх, допомагає у скруті. Тож сьогодні його підтримка тим, хто мирно бореться за свої права, вирушає на Майдан, є вкрай важливою та необхідною.   Штурм Євромайдану у ніч проти 11 грудня (знимка Максима Баландюха)