Яремче

У Яремчі на Івано-Франківщині у неділю, 25 липня, проведуть Вікритий гуцульський карнавал. Гостей запрошують на численні майстер-класи гуцульської культури з нагоди Дня міста.
У Яремчі три ділянки біля водоспаду «Пробій», на яких діє сувенірний ринок, продали орендареві, попри громадські протести.
Візуальний бренд створив дизайнер, який раніше розробляв логотипи Львова, Трускавця й інших міст.
На Івано-Франківщині триває ХІІ українсько-польська зустріч експертів.
Початкова ціна для торгів становить 64 млн 308 тис. грн.
Сонячна спекотна погода в курортному місті змінилася за 10 хвилин.
На захід з’їхались гості з 4-х областей України, а також з Польщі, Німеччини і Румунії. Приїхав і Президент Петро Порошенко.
  В Івано-Франківській області у місті Яремче відбудеться міжнародний формум «Можливості розвитку гірських територій в умовах децентралізації».   Захід запланований на 31 травня – 1 червня, участь у ньому візьмуть представники чотирьох гірських областей, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.   Про розвиток гірських територій говоритимуть представники Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей.  
17.04.18 | Яремче |
  Фонд державного майна виставив на продаж недобудований оздоровчий комплекс «Прикарпаття» разом із земельними ділянками, що розташований у Яремчі на Івано-Франківщині, передає Бліц-Інфо.   База розташована на земельній ділянці загальною площею 2,7303 га.   Будівництво комплексу включає дві черги будівництва: І – будівля корпусу зі ступенем готовності 96%, ІІ – проектно-кошторисна документація будівлі корпусу.   Початкова ціна – 51,957 млн грн. Серед умов продажу – завершити будівництво об’єкта та ввести його в експлуатацію.
20.02.18 | Яремче |