Львів-Варшава

3 березня Яцекові Куроню виповнилося б 84 роки. Яцек Куронь, син землі львівської, вважав діалог і польсько-українське примирення однією з цілей своєї публічної діяльності. Він постійно повторював: східним сусідом Польщі є не Росія, а Україна, Литва і Білорусь
  Ігор Сенейко, який народився у березні цього року з вадою печінки, зараз перебуває у центрі здоров’я дитини у Варшаві, де чекає на трансплантацію печінки, на яку потрібно зібрати 287,5 тис. злотих, інформує львівський благодійний фонд «Крила надії».   «До Ігорчика у батьків було ще двоє діток, і обоє померли, не доживши до року, від вроджених вад печінки, які навіть не змогли діагностувати.  
У Львівській облдержадміністрації пропонують збудувати залізницю за євростандартом колії, що забезпечить пасажирське сполучення за маршрутом Київ – Львів – Варшава. Таку перспективу обговорили голова Львівської ОДА Олег Синютка та виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці Олександр Завгородній, повідомили в прес-службі ЛОДА.  
Президента ГО «Форум видавців» Олександру Коваль нагороджено «Золотим хрестом за заслуги» – державною нагородою Польщі. У постанові Президента Польщі про вручення почесних нагород зазначено, що львів’янка нагороджена за «заслуги в популяризації польської літератури в Україні», повідомляє Лівий берег.