Червоноград

Це житло в Червонограді в будинку, де сім’я орендувала помешкання.
Місто на Львівщині ввійшло у перелік з 13-ти населених пунктів, затверджених для цієї програми урядом.
  У Червонограді друге засідання конкурсної комісії з відбору інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу так і не відбулося через брак кворуму, повідомив голова комісії, перший заступник міського голови Червонограда  Дмитро Балко, передає ЗіК.   За його словами, термін розгляду заяв інвесторів збіг, тому буде направлено лист на ім'я міського голови Андрія Залівського про те, що конкурс не відбувся.  
  Сьогодні, 9 травня, о 00:58 до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в м. Червонограді на вул. Б. Хмельницького. Пожежа виникла в складському приміщенні цегляної будівлі, інформує прес-служба ДСНС Львівщини.   До місця події негайно виїхали рятувальники 33-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Червоноград. О 02:07 вогнеборцям вдалось локалізувати пожежу та о 04:07 повністю ліквідувати її в складі 6-ти ланок газодимозахисної служби.  
  Сьогодні, 1-го лютого, у Червонограді на Львівщині у відділені «Кредобанку» 34-річний чоловік облив себе бензином та погрожував підпалити, інформує місцеве видання «Над Бугом».   На місце надзвичайної події прибули поліція та рятувальники. Було встановлено, що чоловік приніс із собою каністру із бензином. Таким чином він намагався вплинути на зміну умов договору кредитування.  
  У Червонограді на Львівщині на базі колишньої загальноосвітньої школи-інтернату створять військовий ліцей при Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Відкрити його планують 1 вересня 2018 року, інформує прес-служба Львівської обласної ради.   За словами голови ЛОР Олександра Ганущина, у новоствореному ліцеї, другому в області, навчатимуться учні 10–11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в Академії сухопутних військ.  
  Сьогодні, 2 червня, на рахунки ДП «Львіввугілля» для виплати зарплатні гірникам надійшло 14,6 млн грн. Аби погасити усю заборгованість за місяць, бракує ще близько 35 млн грн, тож шахтарі готуються до протестів.   Про це розповів голова Регіонального об'єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Віталій Оніжук, передає Вголос.  
  Китайська компанія Grand blue збудує в Червонограді сміттєспалювальний завод потужністю 320 тонн на добу із виробленням теплової та електричної енергії. Про це ішлося під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та представників компанії Grand blue, що відбулась учора, 11 травня, інформує прес-служба ЛОДА.   Сторони окреслили план дій на найближчу перспективу. Так, орієнтовно 6 місяців триватиме розробка проекту, потім відбудеться процедура погодження документації, після цього компанія планує взятися до будівництва.