Ірина Шуптарська

Надмір талих вод та опадів спричинили ще один провал дороги в Тернополі. О 10-й ранку 4 квітня на перехресті вулиць Руської та Коперника утворилася яма завширшки півтора метра і глибиною один метр. Ніхто не постраждав, проте комунальники застерігають, що «піти під землю» можуть і дороги в інших частинах міста.  
04.04.13 | Тернопіль |
Депутати Тернопільської обласної ради вже вп’яте саботували сесію. Члени місцевої територіальної виборчої комісії вкотре зіґнорували своє засідання. ТВК не ввела до ради нових депутатів, а рада не ухвалила кошторис для області. Ніхто не поступився, тому ситуація не змінилася: дев'ятнадцятеро народних обранців вже третій рік поспіль не можуть виконувати надані їм виборцями повноваження, а Тернопільщина третій місяць поспіль живе без затвердженого бюджету. Через те, що лихоманить владні структури реґіону, як завше, страждають пересічні тернополяни.  
26.03.13 | Тернопіль |
В Галичині невідомі «мисливці» масово винищують безпритульних собак. Лише на Тернопільщині за останні два тижні отруєно 28 псів.
21.03.13 | Галичина |
  Незвичний пікет відбувся нині на Сонячному масиві у Тернополі. «Свободівці» влаштували акцію з металевими бочками і наметом під будинком одного з членів ТВК області. Причина пікетування приватного помешкання — відсутність низки членів територіальної виборчої комісії на засіданні, результатом якого мало б бути введення 19 нових депутатів в Обласну раду. 13 з них — члени ВО «Свобода». Саме через некомплектний склад облради за рахунок цих депутатів Тернопілля досі не має затвердженого бюджету.