У відповідь на заклик.

 

Нафтовики IX нафтопромислу з великою радістю і патріотичним піднесенням зустріли звернення робітників об'єднання "Башнафта", тресту "Леніннафта" об'єднання "Азнафта" і заводу №408. На загальних зборах з яскравими промовами виступали робітники та службовці, вони закликали весь колектив невтомно боротися за виконання державних планів.

 

З промовою виступив майстер по нафтовидобутку 6 бригади т. Кульчицький, який правдиво розповів про виробничі успіхи свого колективу.

 

— Довгий час наша бригада, — говорить т. Кульчицький, була відсталою бригадою на промислі, а тепер сумлінною, наполегливою працею ми добились другого місця по виконанню державних планів по видобутку нафти. За 25 днів липня ми домоглись 122 проц. виконання плану. Ці досягнення в праці ми закріпимо і надалі, щоб наша країна одержувала все більше і більше тонн високоякісної нафти.

 

Майстер по нафтовидобутку 11 бригади тов. Валегура сказав, — Наше завдання в відбудовчий період полягає не тільки в збільшенні видобутку нафти, але і піклуванні про робітників, бути чутливими до вимог в покращенні побутових умов, а звідси і виконання виробничих норм матиме більший процент.

 

Тов. Ховозький — оператор зобов'язався підготовити своїх помічників на операторів.

 

Після промовців колектив IX нафтопромислу одностайно прийняв на себе такі пункти соціалістичного змагання на честь Перемоги.

 

1. Виконати річний план по видобутку нафти і газу до 20 грудня 1945 р.

 

2. Ввести в дію із простою 10 недіючих свердловин в другому півріччі.

 

3. Знизити собівартість нафти і газу в другому півріччі до 4 проц. проти плану.

 

4. Пустити із капітального ремонту 3 недіючих свердловини.

 

5. Обучити ведущим професіям і підвищити кваліфікації — 100 чол.

 

6. Відремонтувати квартири робітників та службовців та взяти під контроль магазини та їдальні для поліпшення харчування робітників.

 

Взяті зобов'язання на честь Перемоги, підкріпимо ділом, —дамо країні більше нафти, не залишимось в боргу перед державою!

 

Шевченко, парторг ЦК ВКП(б) IX промислу.

 

Нафтовик Борислава

 

22.07.1945

До теми