◦ ◦ ◦ ◦

Війна за визволеня України. (УПБ) Офіціяльне звідомлення з Галицького фронту з дня 10. мая

Західний фронт: На Волині наступали Поляки на Лoкачі, одначе їх відбито.

Коло Львова діяльність літаків. Наша стежа напала вчора на ворожу полеву сторожу в Нижках і розбила її. Ворог заняв знова Баличі і північну часть Новосілок. Наступ на Санники відперто. Ворожа артилєрія обстрілювала Мочари. Страт не було.

Східний фронт: День пройшов спокійно.

(УПБ) Офіціяльне звідомлення з Галицького фронту з дня 11. мая 1919.

Західний фронт: На півночі занято нами Гонятин, де полонено одного старшину і 15 стрільців. Поляки повели протинаступ свіжими курінями по сильній артилєрійській підготовці, кинули на Гонятин около 2000 стрілів і наш відділ заняв знова свої давні становища. Польський панцирний поїзд обстрілював наші становища на полудні від ст. Глинна. Наша артилєрія прогнала його.

На прочих відтинках і на східнім фронті дуже жива діяльність артилєрії. Начальник штабу Галицької армії.

 

Ратифікація торговельного договору. УПБ. Станиславів, 11. V. Правительство Чехословацької Републики ратифікувало торговельний договір з Україною. Товарообмін між обома републиками пічнеться в найблизших днях.

 

Від Видавництва. Після останнього друкарського штрайку у Станиславові кошти друку значно піднеслися. Се приневолює нас піднести ціну нашої часописи. Від тепер "Република" коштує: місячно (з пересилкою) 30 гривень; поодиноке число: у Станиславові 1 гривня, на провінції 1 гривня 20 шагів.

 

Новий український щоденник. З кінцем квітня став виходити у Здолбунові щоденник "Дзвін" як орґан Інформаційного Бюра Армії УHP.

 

Република

13.05.1919

До теми