Концерти для дітей «Привіт, оперо!»

Львівська національна опера презентує новий цикл концертів для дітей «Привіт, оперо!»

 

Львівська національна опера розпочинає рік з унікальної прем’єри: вже у січні в театрі презентують новий цикл інтерактивних дитячих концертів «Привіт, оперо!». Вони відбуватимуться у Дзеркальній та Глядацькій залах й будуть розраховані на дітей різного віку. Цикл концертів розроблений і відбуватиметься у співпраці із Центром музичного розвитку «TEMPO». Авторка проєкту – Ірина Вакуліна.

 

Для дітей 2-4 років будуть відбуватися музичні забавлянки у Дзеркальній залі театру – інтерактивні концерти, де діти стануть активними учасниками музичної пригоди. 16 та 30 січня відбудуться перші два концерти – «Зіронька для Моцарта» та «Післясвятковий переполох або Як їжачок свою хатку чепурив».  Концерти розраховані для 40 маленьких слухачів.

 

 

А от для діток від 5 років й молодшого шкільного віку на головній сцені театру проводитимуть театралізовані дійства, де наймолодші глядачі разом з оркестром, балетом і солістами театру поринуть у чарівний світ опери та балету. Прем’єра такого концерту під назвою «Мандрівка чарівних звуків»  відбудеться 23 січня.

 

Провідником й талісманом дитячих програм стане Лис Микита. На концерті «Мандрівка чарівних звуків» він разом із маленькими глядачами вирушить у пошуках 10 чарівних звуків: виявляється, сильний вітер порозносив їх по усіх закутках Львівської національної опери, а без різдвяної мелодії геть неможливо повернути святковий радісний настрій. Звучатимуть фрагменти з найвідоміших опер та балетів В. А. Моцарта, Г. Доніцетті, А. Адана, П. Чайковського, М. Лисенка, К. Данькевича та ін. Режисер програми – Микола Барановський.

 

Організатори обіцяють щоразу нову тематику дитячих концертів з циклу «Привіт, оперо!», а також вже працюють над розробкою театралізованих екскурсій та яскравої сувенірної продукції й іграшок для дітей. 

 

Цикл дитячих концертів «Привіт, оперо!» в Львівській національній опері у січні:

 

«Зіронька для Моцарта»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років

16 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Зворушлива історія про маленького Вольфганга, який шукає особливу Різдвяну зіроньку для здійснення найзаповітнішої мрії – віднайти справжнього друга. Разом з всесвітньовідомою музикою В. А. Моцарта та командою музикантів, діти допоможуть віднайти юнакові омріяну зірку, взявши участь у веселих і цікавих інтерактивних завданнях.

Тривалість – 45 хв.

 

 

«Мандрівка чарівних звуків»: театралізований концерт для дітей молодшого шкільного віку

23 січня, 12:00, Глядацька зала

«Привіт, оперо!», – вітає наш улюбленець Лис Микита, і запрошує малечу у загадковий світ опери та балету й сповнене пригод закулісся театру. Перша спільна мандрівка буде у пошуках 10 чарівних звуків. Лисові Микиті допомагатимуть у пошуках його вірні друзі, а також солісти опери, балету та оркестр Львівської національної опери. 

Тривалість – 60 хв.

 

 

«Післясвятковий переполох або Як їжачок свою хатку чепурив»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років

30 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Весела історія про нечупару Їжачка, що вирішив прибрати свою хатку після гучних зимових свят. Однак хто допоможе нашому герою позбирати усі різдвяні дзвіночки, барвисті гірлянди та новорічні дарунки? Колоритні музичні інструменти, дотепні музиканти, цікаві забави та багато веселої музики чекатимуть на малюків у інтерактивному концерті!

Тривалість – 45 хв.

 

12.01.2022