Володимир Дубровський

Сформувалася система, яка не може працювати без арбітра. Якщо арбітр слабкий – система розвалюється. Кожне лобі, кожен злодій, кожен начальник тягнуть на себе.
Існує ризик неосвіченості, буквально на межі невігластва, властивий певним членам команди Зеленського. Їхня сміливість занадто сильно випереджає їхні знання і спроможності
Попри стрімке і передчасне, як для суто сезонного, падіння національної валюти, до кінця року вона має мало шансів опуститися навіть до закладених у бюджеті 29,3 грн/дол.
  Чи справді нема розуміння, в чому полягає принципова різниця між е-декларуванням чиновників/політиків і представників НДО, вже не згадуючи про учасників протестних акцій? Чи це просто журналістський прийом — закинути провокаційне запитання, щоб отримати змістовну відповідь?   Ok, в будь-якому разі варто, думаю, відповісти — бо, глянь, комусь і справді не зрозуміло...  
25.03.17 | |
Скажу як є: ці питання піднімалися у внутрішніх мейлових дискусіях «Несторівської групи», але, усвідомивши суспільну значимість думок Володимира Дубровського, вирішив цією розмовою з українським гуру економічного інституціоналізму винести їх на рівень публічного надбання. — О.Д.    
23.11.16 | |