Корчова-Краківець

За фактом вранішніх подій на польсько-українському кордоні відкрито кримінальне й адміністративне провадження.
  Державна прикордонна служба України попереджає подорожуючих про можливі незручності на митному пункті пропуску «Краківець» на ЛЬвівщині через заплановані масові акції у зв'язку з приїздом Міхеіла Саакашвілі, інформує прес-служба ДПСУ.   «Окремі політичні партії та депутати анонсують проведення 10 вересня поблизу пункту пропуску «Краківець» масових акцій.  
  У неділю, 10 вересня, депутати «Самопомочі» зустрічатимуть Міхеїла Саакашвілі, позбавленого українського громадянства, у пункті пропуску «Краківець» на Львівщині, повідомив лідер партії, міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у мережі Facebook.  
  Польські митники на пункті пропуску «Корчова-Краковець» (Львівська область) виявили в автомобілі 25-річного українця рекордну партію бурштину, що він намагався ввезти в Польщу, передає Укрінформ з посиланням на польські ЗМІ.    Майже 100 кг необробленого бурштину на суму близько 166 тис. злотих (понад $44 тис.)  було сховано у переробленій підлозі мікроавтобуса.