Великобританія

  Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила під час зустрічі в Королівському інституті міжнародних відносин (Chatham House), що президент РФ Володимир Путін хоче дестабілізувати всю Україну та Європу, зокрема через втручання у майбутні вибори в Україні, передає Укрінформ.  
  Українки Еліна Світоліна і Леся Цуренко вийшли у третє коло Wimbledon-2017. В 1/16 фіналу Wimbledon дві представниці України зіграють вперше за 24 роки, передає ТСН.   У 1993-му році до третього кола Wimbledon вийшли Наталія Медведєва та Олена Брюховець.  
Міжнародна група журналістів Bellingcat встановила факти використання систем залпового вогню "Град" російською стороною при обстрілах території України.   Про це розповів керівник проекту Еліот Хіггінс в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD, за повідомленням "Укрінформ".  
Мільйони людей в усьому світі є прямими нащадками Чингісхана (помер у 1227 р.), який вирізнявся неабиякою плодючістю. Британські генетики виокремили ще 10 чоловіків, чия фертильність залишила вплив аж на сьогоднішнє населення. Їхнє дослідження вказує на соціологічні фактори, які сприяють таким супер-багатодітним родоводам, однак ідентичності чоловіків, які залишили в історії свій генетичний слід, залишаються загадкою.    
Міжнародна команда геологів угледіла вплив довготривалих кліматичних циклів на рельєф дна світового океану. З їх дослідження випливає, що не лише вулканічна активність впливає на клімат, але й клімат, своєю чергою, також чинить вплив на вулканізм.  
Газові мережі у країнах Східної Європи, зокрема в Україні і Білорусі, вразливіші перед природними і техногенними аваріями, а також перебоями з постачанням, ніж у Західній Європі. Такого висновку дійшли математики із Університету Королеви Марії у Лондоні, які проаналізували пропускну здатність європейських газопроводів за різних кризових сценаріїв. Стаття з результатами дослідження опублікована у журналі «PLOS ONE».