◦ ◦ ◦ ◦

 

Змагання диспетчерів т. Буніна і т. Стрельнікова

В змаганні служби руху Самбірського відділку великих показників щоденно домагається зміна диспетчера т. Буніна.

Уміло організовуючи працю залізничників всіх професій, командири зміни зрівнюють участкову швидкість з технічною. Всі поїзди були своєчасно відправлені і пройшли по графіку.

Норма участкової швидкості перевиконана на 56,6 км. а технічної — на 6,4 км.

Показники диспетчера т. Стрельнікова теж високі. Його зміна відправляє і проводить поїзди по графіку і перевиконує норми швидкості.

Інженер-майор служби руху А.Сабанцев

 

В авангарді—машиністи т.т. Заічко і Стороженко

Паровозники Самбірського депо готуються гідно зустріти Сталінський День залізничника. Підсумки соціалістичного змагання за червень яскраво свідчать про те, що вони по-більшовицькому виконують свої зобов'язання. Завдання по середньодобовому пробігу паровозів перевиконано в червні на 31 км. проти заданої норми, а норма технічної швидкості перекрита в середньому на 1,2 км. на годину, обіг паровозів пришвидчено на 1,3 год.

Кращих показників в роботі домоглися машиністи т.т. Заічко і Стороженко. Працюючи без міжпоїздного ремонту, вони водять важковагові поїзди, значно перевиконуючи всі показники.

Велику допомогу Самбірським паровозникам в їх боротьбі за раціональне використання паровозного парку подають паровозні диспетчери т.т. Садовський і Лисенко.

К. Козей, паровозний диспетчер

 

Домагається виконання графіку руху поїздів

Все ширше розгортається соціалістичне змагання за гідну зустріч Дня залізничника серед колективу диспетчерів. Кожен з них бореться за право рапортувати в знаменний день новими виробничими перемогами.

Серед чергових по Самбірському відділку відзначається т. Яковлєв. Він систематично і повністю розвозить місцевий вантаж, перевиконує плани вантаження і вивантаження на 30-50 проц. і домагається виконання графіку руху поїздів.

Зоріна

 

Міський мітинг

Всі в піднесеному настрої. Самбір чудово по-святковому прикрашений. На фасадах будинків майорять червоні прапори. Біля трибуни великий портрет Генералісимуса Радянського Союзу товариша Сталіна.

Трудящі м. Самбора, робітники та службовці підприємств та залізничного вузла, зібралися на загальноміський мітинг, присвячений підписанню Договору між Урядами Радянського Союзу і Чехословацької Республіки про Закарпатську Україну.

Трудящі м. Самбора сповнені великим патріотичним піднесенням, палко вітають Договір, який є залогом укріплення політики миру і дружніх відносин між народами.

Вони надіслали привітальні листи Генералісимусу Радянського Союзу товаришу Сталіну, народові Закарпатської України, главі уряду Радянської України товаришу Хрущову і великому російському народові.

Ф. Олексієнко

 

Успіх рухівців

Повна перемога Червоної Армії над ненависним ворогом викликала серед колективу працівників Самбірського відділку руху небувале трудове піднесення. Державний план вантаження і вивантаження по народногосподарським вантажам в II кварталі 1945 р. успішно реалізований.

Добрих успіхів домоглися рухівці у виконанні завдань породового вантаження. Особливо слід відмітити виконання плану вантаження кріпильного матеріалу. Розуміючи всю важливість виконання урядового завдання по відбудові Всесоюзної кочегарки-Донбасу, рухівці зробили і свій вклад в цю важливу справу. Завдання по відвантаженню кріпильного лісу в квітні виконано на 102,1 проц., в травні — на 111,2 проц. і в червні — на 100,9 проц. Енергійну участь у виконанні цього державного завдання прийняли начальники лінійних станцій.

Уміло організував роботу колективу станції Самбір начальник станції інженер-майор Лизогуб. Тримаючи тісний контакт з клієнтурою, він домігся значного перевиконання державного плану вантаження і вивантаження. Слід відмітити чітку роботу управляючого Облснаблісом т. Новікова. Дбаючи про своєчасну заготовку та підвіз до місця вантаження лісу, він не допускав затримки та лишнього простою вагонів по вині клієнта.

К. Тализенкова, інженер породового вантаження

 

Мітинг в с. Викоти

Цими днями в приміщенні сільської ради с. Викоти відбувся мітинг, присвячений возз'єднанню Закарпатської України з її батьківщиною Радянською Україною.

З великою увагою присутні заслухали текст Договору між Урядами Союзу РСР та Чехословацької Республіки про Закарпатську Україну.

В своїх виступах селяни палко вітали рішення обох Високих Договірних Сторін.

Н. Полтавець

 

Червоний прапор

08.07.1945

До теми