Кир Святослав

Захист Батьківщини – це наше природне право і наш громадянський обов’язок. Ми народ, що любить мир. І саме тому готові за нього віддано боротися.
Ми часто говоримо про нашу віру в Бога, а мало коли звертаємо увагу на Боже вподобання стосовно нас, Його віру та довіру до нас. Небесний Отець довіряє людям свого єдинородного Сина, і Бог стає людиною!
Треба ще трошки терпіння, заки ПЦУ після ейфорії, пов'язаної зі створенням, перейде до етапу роботи.
Сьогодні небо і земля сповнюються світлом радості та миру. Ангели й люди, усе сотворіння вітає народженого в людському тілі Христа-Спасителя. Усі ми разом із пастирями та мудрецями спішимо до вбогого вертепу, щоб разом із Марією та Йосифом вклонитися воплоченому Богові
Я би хотів, щоби нині кожен, хто живе на благодатній українській землі, почув голос крові, який волає сьогодні до неба.
ПОСЛАННЯ Блаженнішого Святослава до священнослужителів Української Греко-Католицької Церкви ​на Страсний четвер   Проповідуй Слово, наполягай вчасно і невчасно, картай, погрожуй, напоумлюй із усією терпеливістю та наукою (ІІ Тим. 4, 2).   Всесвітліші, всечесні та преподобні отці − дорогі співбрати в Христовому священстві!  
02.05.13 | Київ |
Пастирське послання Блаженнішого Святослава до вірних Української Греко-Католицької Церкви на Великий піст 2013 року Добре, коли багатство без гріха; убозтво ж погане лиш у мові безбожника (Сир. 13, 24).   Дорогі в Христі!
22.03.13 | |