Порошенко зареєстрував "офшор" для Roshen.

У серпні 2014 року Петро Порошенко зареєстрував на Британських Віргінських Островах компанію Prime Asset Partners Limited.

 

Про це йдеться у розслідуванні програми "Слідство.Інфо" на hromadske.tv.

 

Згідно з оприлюдненою інформацією, Prime Asset Partners Limited зареєстрована 21 серпня 2014 року за адресою: Akara Buildings, 24 De Castro Street Wickhams Cay I, Road Tortola, BVI. Єдиний власник – Петро Порошенко. Prime Asset Partners Limited має статутний капітал на $1000 і створювалася як холдингова компанія, що об’єднує українські структури групи Roshen.

 

Реєстрацією фірми займалися юристи з Кіпру разом з панамською компанією Mossack Fonseca & Co. Витік даних спричинив глобальний офшорний скандал.

 

У листі керуючого директора ICU Макара Пасенюка, уповноваженого прес-службою Адміністрації президента відповідати на питання щодо бізнес-справ Петра Порошенка, ідеться: "Prime Asset Partners Limited було засновано влітку 2014 року в ході проведення корпоративної реструктуризації, яка була підготовчою стадією для подальшого продажу групи Roshen". За словами Пасенюка, частка у Roshen "перейде у траст після завершення усіх юридичних формальностей".

 

У разі продажу активів Roshen податки сплачуватимуться за юрисдикцією власника. Згідно з законами Британських Віргінських Островів, це 0%.

 

Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, BVI), які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung та поділилося з колегами з International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ) та OCCRP. Українським партнером OCCRP є "Слідство.Інфо".

 

04.04.2016