В умовах гібридної війни – замаскованої, пост-правдивої – для того, щоб здобути перемогу принаймні в окремому бою, іноді достатньо одного – просто залишитися чесним. Сказати, як є. Договір про дружбу із Росією має бути денонсовано повністю. Скасування окремих його пунктів – неприйнятна напівміра.
Минулого року в Польщі зареєстрували понад 1,8 млн заяв про намір найняти на роботу громадян України
Або тепер, або вже через п'ять років: адміністративну реформу треба закінчити в найближчі два тижні, втім, у найближчих місцевих виборах районні ради винести за лапки.
Чипізація Білла Ґейтса, масонський контроль за народонаселенням, американські лабораторії в Україні, – пандемія covid-19 стала новим харчем для ненажерливої російської пропагандистської машини.
Нинішній світ стоїть на великій розвилці. Після пандемії він повернеться до більшої глобалізації чи до більшого протекціонізму? Що у цьому новому світі чекає на Україну?
Точкою максимального суголосся виборців зі своїм кандидатом стали стадіонні дебати на «Олімпійському». Зеленський атакував Порошенка низкою дошкульних запитань, які нині повертаються проти нього самого
Архів пожеж у Європі, складений упродовж минулих 30 днів, показує одну-єдину країну на цілий континент, котру навесні майже повністю вкрило червоними цятками. Це Україна. Жодній іншій країні не вдалося перевершити задимленого пекельця, котре влаштували українці на своїй землі.
Пересічні українські фермери сподіваються, що до 2024 року держава підготує агропромисловий комплекс до комфортного вступу у ринок землі й створить додаткові преференції для українського бізнесу.
Українська влада не лише не змогла підготувати країну до зустрічі з пандемією, а й наговорила вже про той коронавірус цілу купу бздур
Зеленський певен, що проблема полягає таки в компетенціях Кабміну. Новий рецепт – поповнити уряд людьми з досвідом, одначе під ті самі ілюзії.

Сторінки