Українського футболіста обзивали нацистом через його підтримку ЗСУ.

 

 

У Мадриді зупинили футбольний матч через образи українського гравця Романа Зозулі. Інцидент стався в неділю, 15 грудня. Фанати команди Rayo Vallecano обзивали Зозулю, котрий грає за клуб Albacete, нацистом. Про це повідомила газета El Mundo.

 

Під час першого тайму уболівальники вигукували образливі слова щодо Зозулі й навіть виставили на своїй трибуні відповідний банер. Суддя зупинив на деякий час матч через такі дії фанатів. А після перерви футболісти Albacete відмовилися виходити на поле. Вони також відмовлялися залишати роздягальню, допоки всі фанати не підуть зі стадіону, через побоювання за безпеку свого нападника.

 

«Зозуля плакав в перерві і дуже страждав через цей інцидент», – повідомив віцепрезидент Albacete Віктор Варела (Víctor Varela). Клуб висловив повну підтримку своєму футболістові.

 

Це перше в історії іспанського професійного футболу переривання матчу за образи з боку фанатів. Тепер іспанський національний Комітет з питань футбольних змагань повинен вирішити, чи відновлювати матч і яким чином. Не відкидають, що команді Rayo Vallecano буде зараховано технічну поразку.

 

Нагадаємо, що 2017 року Зозуля підписав контракт з Rayo Vallecano, проте фанати клубу сприйняли новину вкрай негативно, оскільки хтось пустив чутку, що український футболіст нібито дотримується  нацистських поглядів. Врешті трансфер було скасовано. Такий висновок фанати зробили через підтримку Зозулею української армії в конфлікті на сході України, в соцмережах з'являлися фотографії футболіста з автоматом. Сам Роман Зозуля відкинув ці звинувачення. Він зазначив, що не має зв'язків з нацистськими організаціям, а займається волонтерством для української армії.

16.12.2019