В Івано-Франківську замість трьох структур – Муніципальна варта Івано-Франківськ, Муніципальна інспекція з благоустрою та Комунальна установа «Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба» – створять єдине комунальне підприємство «Муніципальні добро_дії». Про це повідомив мер Руслан Марцінків.

 

«Адже раніше структур було багато, а роботи я досі не бачу. Я не буду толерувати ті випадки, які траплялися. Мені треба показники. Фінансові показники роботи. А їх нема», – написав Марцінків на своїй fb-сторінці.

 

Він додав, що найкращих працівників розформованих структур переведуть до нещодавно створеного відділу з паркування, який «уже заробляє гроші до міського бюджету».

 

До слова, сьогодні на оперативній нараді начальник нової муніципальної служби Михайло Костельний докладніше розповів про роботу своїх підлеглих. До відділу, що почав функціонувати 16 листопада, входять 4 працівники – начальник і три інспектори. До обов’язків інспекторів входить фотофіксація порушень правил паркування й виписування штрафу порушникам. Інспектори, як пояснив начальник відділу з паркування, наділені повноваженнями накладати штрафи без виклику поліції, – повідомляє видання «Курс».

 

Також вони мають право притягувати до адміністративної відповідальності підприємців, які утримують парковки, якщо в них є порушення та несплата за стоянку авто. Протокол і постанову про штраф скеровують за місцем проживання порушника. Якщо порушник не сплатив штрафу, а це 255 грн, тоді протокол і постанову передають у виконавчу службу для примусового стягнення.

 

На кінець листопада інспектори з паркування склали вже кількасот протоколів, за якими наклали 64 770 грн штрафів. До бюджету міста вже надійшла половина цієї суми.

 

Служба наразі працює в тестовому режимі – з 08.00 до 17.15 із понеділка по четвер і з 08.00 до 16.15 у п’ятницю. Субота й неділя – вихідні.

 

 

Фото: kurs.if.ua

 

Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську погоріли на хабарі два головні інспектори Івано-Франківського комунального підприємства «Муніципальна варта». Тоді Марцінків анонсував, що «Муніципальну варту» розформують.

 

03.12.2019