Колишній директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович склав присягу народного депутата на засіданні Верховної Ради у вівторок.

 

Зачитавши передбачений Конституцією України текст присяги (“Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників"), В’ятрович додав: "І хай допоможе мені в цьому Бог”.

 

 

Згодом Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив про входження В'ятровича до складу фракції "Європейська солідарність".

 

Володимир В'ятрович прокоментував на своїй сторінці у Facebook: “Моя присяга стала можливою, бо колись і сьогодні дотрималися своєї ті, хто присягав із зброєю в руках. Слава Україні!”.

 

Нагадаємо, Володимир В’ятрович обрався до Верховної Ради як 25-й номер списку партії “Європейська солідарність”.

 

На початку листопада депутатка Ірина Луценко оголосила про складення мандата через стан здоров’я. Наступна кандидатка у списку "ЄС", Наталія Бойко, написала заяву про відмову від вступу у депутатські повноваження через бажання залишитися на роботі у виконавчій владі.

 

03.12.2019