Перестрілка відбулася під час затримання за підозрою в отриманні хабара.  

 

 

У Москві на станції метро «Рязанський проспект» сталася перестрілка. Інформаційний портал Meduza з покликом на джерело в МВС Росії повідомляє, що це сталося під час затримання співробітника відділу з охорони московського метрополітену, підозрюваного у хабарі. Під час затримання одного поліціянта з відділу власної безпеки було вбито, іншого поранено.

 

«У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітниками відділу власної безпеки під час затримання співробітника ППС останнім були здійснені постріли з вогнепальної зброї, внаслідок яких один співробітник був важко поранений і помер на місці, другий шпиталізований в медичний заклад у важкому стані», – повідомило управління МВС у Москві.

 

За даними порталу Meduza, стріляв 35-річний прапорщик Олексій Смірнов. Його намагалися затримати під час «отримання хабара в розмірі двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян». Повідамляють, що він вимагав гроші у міґранта. Сам прапорщик стверджував на допиті, що не брав хабара.

 

Відомо, що співробітники відділу власної безпеки розробляли підозрюваного близько двох тижнів. Прапорщик вистрелив в одного поліціянта на платформі метро, ​​а в іншого – на ескалаторі. Загалом патрульний здійснив багато пострілів і навіть встиг перезарядити зброю, повідомляють російські ЗМІ з покликом на очевидців. Після вбивства він намагався втекти, але невдовзі був затриманий.

 

Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за статтею про посягання на життя співробітника МВС. Головне управління власної безпеки МВС проводить перевірку, під час якої оцінить дії посадових осіб, які планували і проводили операцію в метро. Офіційно імен поліціянтів, котрі проводили затримання, поки що не повідомляли.

19.09.2019