Керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», Генпрокурор Руслан Рябошапка 6 вересня звільнив із посад прокурорів восьми областей. Зокрема – Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської. Про це повідомили у Відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ. Окрім них, посад позбулися прокурори Кіровоградської, Луганської, Рівненської та Сумської областей. Раніше Генпрокурор звільнив прокурорів Вінницької, Житомирської, Одеської та Черкаської областей.

 

 

Нагадаємо, прокурором Львівської області від 16 червня 2016 року був Юрій Квятківський. Він є вихідцем з Київщини, 1968 року народження. Раніше впродовж року очолював прокуратуру Луганщини.

 

Прокуратурою Тернопільської області з липня 2016 року керував В'ячеслав Перч 1962 року народження, уродженець Чернівців. До призначення обіймав низку посад в Генпрокуратурі.

 

Івано-Франківську обласну прокуратуру від липня 2016 року очолював Олександр Стратюк 1967 року народження, уродженець Рівненщини, який перед цим призначенням обіймав посаду заступника прокурора Харківської області.

 

 

Кого буде призначено замість звільнених прокурорів, у ГПУ наразі не повідомляють.

09.09.2019