Ці два вихідні місто Заліщики на Тернопіллі приймає прихильників музики та мистецтва. Організатори InStrum Fest, що має на меті відродити туристичний і культурний потенціал міста, підготували насичену програму. В рамках фестивалю сучасної камерно-інструментальної та симфонічної музики, поезії та живопису відбудуться різноманітні майстеркласи, ігри, кінопокази, працюватиме літературний майданчик, передбачено також сплави по Дністру, екскурсії. Серед розваг – навіть польоти на параплані.

 

Музична програма потішить виступами піаніста-віртуоза Євгена Хмари, симфонічно-рокового оркестру Brevis, кавер-дуету Double Blast. На гостей чекає барабанне мистецтво від DrumArt, симфонічний рок від ROCKOKO, неокласика від композитора та піаніста Єгора Грушина та виступи багатьох інших виконавців.

 

Спеціально до фестивалю в місті представлять Креативну територію ЄС, що працюватиме на міському стадіоні «Дністер». Тут кожен охочий зможе дізнатися більше про європейські цінності та культуру, відпочити в зірковому наметі на м’яких пуфах, зробити селфі у спеціальній фотозоні ЄС. На дітей чекатимуть творчі активності.

 

«Нашим партнерством хочемо підтримати цю ініціативу, адже нам імпонує активність небайдужих громадян, які піклуються про регіон, його імідж, розкриття його потенціалу. Такі заходи перетворюють місто на окрему культурну та туристичну одиницю, формуючи різноманіття вибору як для внутрішнього туризму українців, так і для європейців, які прагнуть познайомитися з Україною. І водночас це різноманіття об’єднане з навколишніми регіонами спільною культурною спадщиною», – коментують у Представництві ЄС в Україні.


Докладна програма та додаткова інформація – на сайті фестивалю

17.08.2019