Про перемогу Джоко Відодо на виборах свідчать результати екзит-полів.

 

 

В Індонезії президент Джоко Відодо з великою часткою ймовірності залишиться на чолі держави на новий п'ятирічний термін. Згідно з результатами екзит-полів, 57-річний індонезійський лідер переміг на виборах у найнаселенішій мусульманській країні світу. Про це повідомив телеканал ABC News.

 

Відодо значно випередив свого суперника-націоналіста – генерала у відставці Прабово Субіанто, набравши приблизно 55 відсотків голосів. На підтримку Субіанто висловилися близько 44 відсотків виборців, повідомили індонезійські соціологічні інститути.

 

У той же час Субіанто протестує проти ймовірних порушень на виборах і оголошує переможцем себе. Офіційні результати голосування будуть оприлюднені щойно в травні.

 

Відодо вважають представником поміркованого ісламу. У країні, де з 260-мільйонного населення 90 відсотків є мусульманами, президента неодноразово критикували за те, що той недостатньо просуває іслам. Водночас саме завдяки Відодо, котрий є значно ліберальнішим у порівнянні з екс-генералом Прабово Субіанто, Індонезію вважають моделлю толерантного ісламу.

18.04.2019