Лідерка ХДС застерегла, що Росія намагається дестабілізувати ЄУ.

Аннеґрет Крамп-Карренбауер розкритикувала популістські партії, які симпатизують Москві й отримують від неї підтримку.

 

 

«Російська влада багато робить для того, щоб послабити, дестабілізувати країни Євроунії та її найближчих сусідів», – заявила голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннеґрет Крамп-Карренбауер (Annegret Kramp-Karrenbauer) у випуску передачі «Сьогодні-журнал» (Heute-Journal) німецького телеканалу ZDF у неділю, 31 березня.

 

«На такі дії необхідно чітко реагувати», – наголосила голова ХДС. За її словами, члени Європейської Унії повинні триматися разом. Окрім того, Крамп-Карренбауер розкритикувала європейські популістські партії, які отримують підтримку з боку Москви. «Є такі популістські партії як зліва, так і справа, яких підтримує Росія. Тож партії демократичного центру повинні у протистоянні з ними говорити чіткою мовою. Ми повинні теж рішучіше протистояти російській пропаганді», – зазначила вона.

 

Голова ХДС не оминула й тему будівництва газогону «Північний потік – 2». Крамп-Карренбауер охарактеризувала його як «важкий проект» і підкреслила, що під час будівництва необхідно «брати до уваги інтереси в царині безпеки як України, так і інших країн у реґіоні».

 

Газогін, будівництво якого реалізує низка російських і європейських компаній, повинен бути прокладений дном Балтійського моря паралельно з уже чинним «Північним потоком». Роботи планують завершити до кінця 2019 року.

01.04.2019