Його звинувачують у корупційних діях і відмиванні грошей.

 

 

Бразильські правоохоронці затримали колишнього президента країни Мішела Темера в його рідному Сан-Паулу. Його, зокрема, підозрюють в отриманні хабарів за державні контракти на будівництво атомної електростанції. Загальна сума, отримана екс-главою держави, за даними поліції, становить близько 500 тисяч доларів, повідомляє інформаційна аґенція Reuters.

 

У справі про корупцію під час будівництва АЕС раніше на 12 років був засуджений ще один колишній бразильський лідер Лула да Сілва.

 

Мішел Темер очолював країну з 2016-го до кінця 2018 року. Зараз проти нього розслідують одразу кілька справ, пов'язаних із корупцією, відмиванням грошей, перешкоджанням юстиції та створенням злочинної спільноти.

 

Темер, котрий репрезентував Партію бразильського демократичного руху, став президентом країни після імпічменту Ділмі Русеф. Її звинувачували в корупції і спотворенні даних про стан федерального бюджету під час президентських виборів 2014 року. Ще 2017 року прокуратура заявила, що Темер отримав гроші від керівника великого м'ясопереробного підприємства, замішаного в корупційному скандалі. Однак бразильський парламент тоді відмовився передати звинувачення в корупції проти президента до Верховного суду країни.

22.03.2019