Національна збірна України з футболу ремісувала з командою Італії у товариському матчі в Генуї – 1:1. У складі "синьо-жовтих" голом відзначився півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Маліновський – для нього це дебютний м'яч за збірну.

Із перших хвилин господарі взяли штрафний майданчик "синьо-жовтих" в облогу, і П’ятову довелося інтенсивно попрацювати. Воротар відбив кілька "вбивчих" ударів, а українці почали відповідати на атаки суперника лише в середині першого тайму: у площину воріт пробив Коноплянка, а небезпечний удар Марлоса заблокували.

Під кінець першої половини зустрічі італійці знову активізувалися – П’ятов був добрим.

Другий тайм у виконанні збірної України виявився значно кращим. Спершу "синьо-жовтим" довелося пережити неприємний момент – на 55-й хвилині П'ятов не зумів вдало відбити підступного удару Бернардескі – натомість одразу після пропущеного гола українці кинулися в атаку. Позиційні атаки та контратаки у виконанні підопічних Шевченка стали гострішими, удари небезпечнішими.

Гол прийшов після "стандарту". Яремчук заробив кутовий удар, який подав Коноплянка, далі Бурда скинув у центр, і Маліновський з розвороту спрямував м’яч у правий від себе кут – 1:1.

"Синьо-жовті" ввійшли у смак і могли відзначитися кількаразово. Зокрема, на 71-й хвилині Маліновський поцілив у поперечину зі штрафного удару.

Головний тренер збірної Андрій Шевченко заявив на післяматчевій прес-конференції, що він розчарований першим таймом, водночас дякує хлопцям за другу половину. "Другий тайм ми відіграли дуже якісно, компактно, і навіть коли отримали гол у свої ворота, знайшли в собі сили для того, щоб зрівняти рахунок", – цитує прес-служба ФФУ.

16 жовтня збірна України приймає в Харкові команду Чехії у Лізі націй UEFA. Після двох турів українці мають 6 пунктів і наразі очолюють табличку у своїй групі.